Dijital Çözümler

Markanızı dijitalde inşa edebilir veya var olan işletmenizin dijital dönüşümüne katkıda bulunuruz. Her gün değişip gelişen bu ortamda size rehberlik etmek için buradayız.

Web Çözümleri
Kurumsal Web Sitesi
Markanızın konsept ve işleyişine uygun, güvenli ve SEO dostu siteler hazırlarız.
E-Ticaret Sitesi
Hazır paketler satmak yerine markanızla birebir ilgileniriz. A'dan Z'ye tüm entegrasyonlarınız ve pazar yeri kayıtlarınızı gerçekleştiririz.
Analiz ve Ölçümleme Araçları
Google Analytics, Search Console, Yandex Metrica veya istediğiniz herhangi bir aracın kurulum ve yönetimini sağlarız.
Yönetim ve Danışmanlık Çözümleri
Dijital Pazarlama
Facebook Business Suite ve Google Müşteri Merkezimde markanızın reklamlarını birçok platformda yayınlarız. Bizi diğerlerinden ayıran konu reklam vermeden önce reklam kreatiflerini ve içerik üretimini de sağlamamız. Düzenli optimizasyon ve doğru hamleler ile daha fazla görünür olmanız için çabalarız.
E-Ticaret Danışmanlığı
Siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tasarımlar, ürün ve sipariş yönetimi, pazar yeri iletişimi ve müşteri memnuniyeti hususunda kapsamlı bir hizmet sunarız.
Sosyal Medya Danışmanlığı
Kısa ve uzun dönemli stratejiler ile markanıza özel reçeteler hazırlar ve uygularız. Marka toplulukları oluşturur ve yönetiriz.
Dijital Etkinlik Yönetimi
Zoom, Teams ve Google Meet gibi video konferans platformlarında gerçekleştirdiğiniz eğitim ve etkinliklerinizi modere eder ve etkinlik boyunca teknik destek sağlarız.
Video Yayın Platformları Yönetimi
YouTube, Instagram, TikTok ve Twitch gibi platformlarınızın yönetimini sağlar. Kamera arkasındaki teknik desteği sunarız.
Diğer Dijital Çözümler
Dijital İçerik Üretimi
Sosyal medya tasarımlarından farklı olarak video, fotoğraf ve grafik tasarım desteğini belirli bir program çerçevesinde sunarız.
E-Posta Pazarlaması
Markanızı yansıtan şablonlar tasarlar, izinli mail adreslerine düzenli gönderimlerini sağlarız.